Rozkład jazdy - drobne zmiany!

  Już niespełna tydzień pozostał do rozpoczęcia Rajdu Miejskiego w Warszawie; przygotowania wchodzą na ostatnią prostą. Zarówno zawodników, jak i organizatorów.

  No i w ramach tych przygotowań w ten weekend testowana była trasa zawodów. Wszystko działało - z wyjątkiem słońca. Które zaszło trochę szyciej, niż trzeba. I o 19.00 już było ciut ciemnawo; w związku z tym postanowiliśmy PRZESUNĄĆ START W SOBOTĘ NA 14.30!

 To oznacza, że w stosunku do pierwotnego rozkładu start nastąpi o pół godziny wcześniej. Ale dzięki temu wolniejsi zawodnicy nie będa musieli zabierać na trasę czołówek, żeby zdążyć na metę za dnia...

  Inna sprawa, że w centrum Warszawy po zmroku i tak jest jasno, bo latarne (na razie) działają. No, ale na wszelki wypadek, odpalimy ten start nieco wcześniej.

 A skoro o centrum mowa... Zdradziliśmy już jedną miejscówkę i charakter zadania specjalnego (czyli Legia i tyrolka...) - to teraz taka druga, zupełnie niewinna, podpowiedź. Obrazkowa. Ktoś ma na myśli coś?...

  Aha - zmiana nastąpi także, jeśli chodzi o system potwierdzania PK. Karty startowe i perforatory zostaną zastąpione przez stacje SI i chipy. Taki trend.

Komentarze

360

SI i chipy - wypas! :)

A co do terenu zawodów, to etap rowerowy również będzie odbywał się w szeroko rozumianym centrum Warszawy? Nie wiem jaki rower szykować na weekend :)

pzdr,
Lesior