Ostatnie dni po taniości - promocja!

    Uwaga, uwaga! Niespełna miesiąc pozostał do Rajdu Miejskiego w Warszawie i przygotowania wkraczają w decydującą fazę. A zawodnicy, którzy rozważają występ - mają ledwie kilka dni na uiszczenie wpisowego po promocyjnej cenie!

 Pierwotnie termin tańszych zgłoszeń upływał wczoraj (i kilka zespołów to wykorzystało), ale uznaliśmy, że podwyżka bez ostrzeżeń to słaba zagrywka, więc promocja trwa do końca tego tygodnia. Jeszcze raz, dużymi literami - TANIEJ DO NIEDZIELI. Co oznacza tyle, że do 14. września należy się zgłosić oraz zapłacić wpisowe.

 Na razie na liście startowej tuzin ekip; większość uregulowała rachunki i spokojnie szlifuje formę na zawody. Czekamy na następnych, jednocześnie eksplorując miasto w poszukiwaniu jakichś perfidnych miejsc na schowanie PK i zadania specjalne. Wiecie przecież, że w tej materii można na nas liczyć...

Komentarze

Szkoda, że impreza w tym

Szkoda, że impreza w tym terminie i to w Warszawie ma wielką konkurencję i wiele osób już się zapisało na start w Nocnych Mistrzostwach polski w bno oraz w MP w sprinterskim bno na Wacie, ale także w biegu masowym jakim jest Biegnij Warszawo i na ulicach Warszawy może być trochę ciasno oprócz niedokończonych chodników i ścieżek rowerowych. Jest także propozycja tras w marszach na orientację oraz w rowerowej jeździe na orientację. Trochę tego sporo, aż szkoda, że doszła jeszcze jedna w której by sie chciało wystartować. A tak trzeba się mocno zastanawiać. Szkoda?