Nowe zakładki - na stronie i w formularzu

  Długi weekend za pasem, więc to idealna pora, żeby zrobić trochę zamieszania. Ogłaszamy się niniejszym ze zmianami, które nastąpiły na naszej stronie i które - jak wszystkie zmiany - mają służyć temu, żebyśmy byli bliżej ludzi i ich spraw. Przepraszam za patos, ale w internecie napadła na mnie reklama partii politycznej z taką panią z rozbieganym wzrokiem w roli głównej i nie mogę się otrząsnąć do teraz.

  W każdym razie - zmiany dotyczą zarówno oglądaczy strony głównej, jak i startowaczy Rajdu Miejskiego w Warszawie. Koniec intro, czas na konkrety (też jak z reklamy, nie?).

 Zaczynamy od Rajdu, bo to kwestia pilna. Otóż w formularzu zgłoszeniowym pojawiły się nowe rubryczki i usilnie prosiemy, by je wypełnić - kto może. A nie wszyscy mogą, bowiem rubryczki dotyczą kart SI, czyli tzw. chipów, używanych podczas zawodów na orientację. Ponieważ podczas rajdu system pomiaru czasu oraz potwierdzania obecności na PK będzie się opierał na stacjach SI i chipach właśnie - prosimy posiadaczy takowych o:

a) wpisanie numerów SI w odpowiednią rubryczkę

b) pobranie chipów na zawody.

 I w te pędy spieszymy uspokoić nieposiadaczy chipów - kto nie będzie miał swojego, będzie mógł na miejscu wypożyczyć. Wypożyczenie będzie nieodpłatne, ale ewentualne zgubstwo podlega karze finansowej. Te plasticzki bowiem kosztują ciut. Na szczęście, będą mocowane dość solidnie do ręki.

 I sprawa druga - na stronie głównej wypączkowała zakładka pt. "Polecane imprezy". Wcześniej zawody - czy też inne przedsięwzięcia - którym www.team360.pl sprzyjał, można było znaleźć, ale jakieś to było rozproszone. Teraz wszystko jest w jednym miejscu - i dobrze.

 A wszystko to, rzecz jasna, dzięki wytężonej pracy naszego Zaklinacza Logarytmów. Dzisiaj w ogóle wyzwania się piętrzą, bo strona coś zwalnia. Ale nie tylko nam. www.marszniepodleglosci.pl też ma przejściowe problemy... Przypadek?!..