Do AREA47 za Rajd Miejski w Wawie

Rajdy miejskie są emanacją rajdów przygodowych, adventure racingu. Często mówimy o kompromisie aby rajdowców wypuścić na chwilę lasów i innych pustkowi, a ludziom nieświadomy otworzyć oczy na sport niemasowy. Dziwne to czasy, kiedy rzucając kamieniem z dużą dozą prawdopodobieństwa trafimy biegacza ulicznego a być może nawet triathlonistę. My kusimy wszystkich - specjalistów od przemieszczania się po wyznaczonych trasach oraz takich co po prostu lubią aktywnie czas spędzić - sportem, w którym sami decydujemy dokąd napierać. Rajd Miejski Warszawa 2014 kusi nie tylko atrakcjami samymi w sobie, ale też nagrodami. Szczęśliwcy bowiem wybiorą się do austriackiego Tyrolu w AREA47 na rafting i canyoning!

Podczas ceremonii zakończenia Rajdu Miejskiego 2014 i tuż po wręczeniu nagród przeprowadzimy uroczyste losowanie. Nagrodą będzie voucher do AREA47 w Tyrolu dla czterech osób, na cztery noclegi. Ponieważ zespoły są dwuosobowe, wyobrażamy sobie, że szczęśliwcy zabiorą osoby towarzyszące. Voucher obejmuje cztery wejścia do Water Arena, rafting na Imster Schlucht, canyoning i wejście do parku linowego. Warto zapamiętać, że nagroda będzie do zrealizowania do 29 maja 2015 roku, zatem na wyjazd trzeba będzie zaplanować jeden z majowych przedłużonych weekendów. Dojazd we własnym zakresie.

W poszukiwaniu szczegółów zalecamy przeklikanie sobie stronę www.area47.at.

Zachęcajcie więc znajomych, a przede wszystkich samych siebie do wpisywania się na listę startową. Robi się coraz ciekawiej.