Propaganda w natarciu!

   Do Rajdu Miejskiego w Warszawie jeszcze miesiąc, liczba zgłoszonych zespołów powoli dochodzi do pięćdziesięciu - zatem czas na przyspieszenie propagandowe. Od jutra będziemy prowadzić agresywną akcję ulotkową, mającą na celu zachęcić, skusić, otumanić i tak dalej.

  W każdym razie - będzie sobie można na tych ulotkach wyczytać, co i jak. Znaczące są hasła; na stronie pierwszej możemy się dowiedzieć, że "Jest ryzyko - jest zabawa". To dla tych, którzy lubią w towarzystwie przykozaczyć, jacy to są szaleni i w ogóle debeściaki. Ale jest też i strona druga, gdzie zachęta brzmi nieco inaczej.

  Tam bowiem tekst głosi: "Dokonaj właściwego wyboru". Bo - jak być może niektórzy zauważyli - w nedzielę, 16. listopada, będzie sobie można próbować wybrać Umiłowanych Przywódców drobniejszego kalibru. Próbować - bo ordynacja jest, jaka jest a oszałamiająca liczba głosów nieważnych, podawanych w oficjalnych wynikach przy każdej takiej okazji, każe domniemywać, że uczciwość komisji wyborczych nie jest ich najsilniejszą stroną.

 Co zatem robić, żeby się nie frustrować? Dokonać właściwego wyboru, oczywiście! Czyli - wystartować w Rajdzie. Cierpliwie czekamy na zapisy, wystarczy wypełnić formularz...

Komentarze

Szukam partnera/partnerki

Witam,
Mój partner z ekipy nie może wystartować w tym rajdzie.
Szukam partnera lub partnerki do wspólnego startu.
Cel to walka do końca, najlepiej w czołówce lub blisko niej, ale na pewno ambitnie, połączona z dobrą zabawą.
Jeśli chodzi o mnie to: rower b.dobrze, kajaki ok, bieg  w miarę ok, rolki ok, nawigacja - ok, czasem robię błędy.
Kontakt (od razu z zadaniem logicznym:) :
d + mój login bez kropki (orangutan)wp.pl
 
pozdrawiam
Damian